2000 yılından beri faaliyet gösteren firmamız, askeri ve polisiye köpekler konusunda uzmanlaşmıştır. Bölgesinde lider konumda olan firmamız; bir çok uluslararası firmanın önemli bir uluslararası partneri konumundadır.

Türkiyenin Ortadoğu’ya yakınlığı, Jeostratejik konumu ve firmamızın yetkinliği sebebi ile  K9’lar ile ilgili lojistik destek hizmetleri de firmamızca verilmektedir.

Güvenlik hizmetlerinde K9 ekiplerinin önemine inanan firmamız; K9 eğitmeni ve idarecisi eğitim hizmetleri vermekte olup,   K9 ekilerinin doğru kullanılması için  güvenlik yöneticilerine yönelik eğitim çalışmalarına da  hız vermiştir.

K9’ ların güvenlik hizmetleri yelpazesinin hemen her aşamasında etkin kullanılması, K9 Ekiplerinin  sektörel branşlaşması sonucunu doğurmuş bu farkındalık  da firmamızın ön planda yer almasını sağlamıştır

K9 GÜVENLİK olarak İş köpekleri konusunda global partneriniz olmaya her zaman hazırız.

Firmamızca uluslararası tecrübeler ışığında ;

– Kişisel Güvenlik
– Özel Güvenlik Birimleri
– Polis K9 Birimleri
– Gümrük K9 Birimleri
– Askeri K9 Birimleri
– Diğer Birimler

Özel güvenlik firmaları ve K9 birimleri başta olmak üzere; K9 hizmetlerinin her alanında eğitime uygun, ön eğitimli ve tam eğitimli köpek ve malzeme ekipman tedariki, Personel Eğitimi ve Danışmanlık hizmetleri tarafımızca verilmektedir.